هر وب‌سایت هدفی جز ارتباط با مخاطبان خود ندارد. فروشگاه گجیران نیز از طریق این ارتباط مجازی، هدفی جز ساختن یک رابطه باکیفیت و امن میان خود و کاربران را نخواهد داشت. آرزوی گروه گجیران، ایجاد حس راحتی و امنیت کامل، در طول تمامی فرآیندهای اینترنتی، از لحظه‌ای که بازدیدکننده، با وارد کردن اطلاعات شخصی خود رسما و بصورت قانونی کاربر سایت شناخته می‌شود گرفته تا زمان بازدید از کالاهای گجیران، درخواست مشاوره از مشاوران متخصص این شرکت، ثبت نظر و پیشنهاد و کامل کردن فرآیند خرید و حتی گزارشات بعد از سفارش کالا (مانند پیگیری فرآیند ارسال و ...)، برای کاربران محترم این وب‌سایت است.


گجیران همچون دیگر فروشگاه‌های اینترنتی، برای شناسایی هویت کاربران نیاز به دریافت اطلاعات اولیه از جمله نام خانوادگی و شماره ملی دارد. مخاطبان وب‌سایت گجیران با وارد کردن اطلاعات اولیه و پذیرفتن بندهای قانونی مندرج در صفحه قوانین و مقررات، رسما به عضویت وب‌سایت و فراتر از آن، به عضویت خانواده بزرگ گجیران و طرفداران ایران مدرن درآمده و زین پس دارای حقوق قانونی خواهند بود. پس بایستی این نکته را در نظر گرفت که وارد کردن اطلاعات به مثابه گزارش وضعیت هویتی شماست، با حفظ صداقت خود، گروه گجیران را در راستای خدمت‌رسانی بهتر رهنمون خواهید ساخت.


در مرحله بعدی چنانچه کاربران بخواهند سفارش خود را ثبت کرده و یا درخواست ارسال کالایی را به سایت بدهند، سایت نیاز به تکمیل اطلاعات کاربر خواهد داشت. اطلاعاتی همچون آدرس کامل پستی، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل برای این مرحله ضروری خواهد بود. چرا که گجیران همواره در راستای تسریع و کیفیت بالای ارسال سفارشات می‌کوشد.


گجیران به افرادی که با سپردن اطلاعات محرمانه و شخصی خود، به کاربری وب‌سایت گجیران درمی‌آیند، این اطمینان را می‌دهد که تمامی تلاش خود را در جهت حفظ و پاسبانی از اطلاعات محرمانه کاربران مبذول می‌دارد. با گجیران، کاربری دیجیتالی امن را تجربه خواهید کرد.