درباره ما

گجیران، به رنگِ تکنولوژی‌های خاص و شیک

دنیا امروز رنگ جدیدی به خود گرفته، رنگ دلپذیر تکنولوژی. پیشرفت‌های روزافزون در سراسر دنیارو به سوی ابداعات جدید و در نهایت منجر به راحت‌زیستی، سلامت و زیبایی خواهد شد. کشور ما هم از این قاعده مستثنا نبوده و جوانان بسیاری علاقه خود را به حوزه فناوری و تکنولوژی‌های جدید ابراز می‌کنند. ما نیز به طریقی، خواهان گسترش جامعه‌ای مدرن و به‌روز در تمامی نقاط کشورمان هستیم.

برند تجاری گجیران تحت نظر هلدینگ پارس بنیان پرگان، برای تحقق این آرمان به‌تازگی فعالیت خود را در زمینه فروش و پشتیبانی مستقیم به‌ روزترین گجت‌های موجود در بازار جهانی، آغاز کرده است و قصد دارد با کمک دوست داران زندگی مدرن، مجموعه‌ای از جدیدترین و متنوع‌ترین گجت‌ها را از معبر فروشگاه اینترنتی گجیران، به دست شما علاقمندان برساند. مجموعه‌ای که فراهم گردیده، شامل گجت‌هایی هوشمند و نوین با کاربردهایی متنوع می‌باشد، که برای اولین‌بار در ایران، در فروشگاه ما نظاره‌گر آنها خواهید بود.


سبکِ کاری گجیران

گجیران متخصص فروش و پشتیبانی گجت‌های خاص و جدید در ایران، میان خود و دوستداران تکنولوژی مدرن هیچ فاصله و واسطه‌ای نمی‌بیند بلکه فروشگاه اینترنتی گجیران بصورت تمام‌وقت، بهترین راهنما و مشاورِ نیازها و علاقمندی‌های شما در زمینه تخصصی گجت‌های روز خواهد بود. کافی است به یک گجت جدید نیاز پیدا کنید و آن‌ را از ما بخواهید، نیاز شما را بسرعت برآورده خواهیم ساخت.


گجیران محقق آرزوی زندگی مدرن برای هر ایرانی

این‌روزها هرطرف دنیا را بکاویم، ابداعات نوین در عرصه تکنولوژی و ساخت ابزارک‌های هوشمند، حرف اول را می‌زند. جریان زندگی مدرن در ایران نیز دنبال‌کنندگان خاص خود را دارد. گجیران با احترام و اعتباردهی به دنبال‌کنندگان تجربه‌های مدرن، خصوصا جوانان ایرانی، در تلاش است که در همین ابتدای راه رسیدن به ایده‌آل‌های تکنولوژی، بتواند پاسخگو نیاز ایشان باشد.

دورنمای فعالیت گجیران با طرح‌هایی همواره نو، در پی ارائه هرچه سریع‌تر و باکیفیت‌تر گجت‌های روز دنیا به مشتریان پی‌ریزی شده است. تمامی محصولات خاص موجود در شرکت ما، در کمترین زمان ممکن (در عرض یک روز) بدست سفارش‌دهندگان خواهد رسید و تمامی محصولات، از نمایندگی‌های مستقر در ایران، دارای گارانتی معتبر خواهند بود.غول چراغ جادوی گجیران، ترسیم‌گر ایرانی جدید با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا است.