مچ بند نمايشگر ضربان قلب Beurer مدل PM62

مچ بند نمايشگر ضربان قلب Beurer مدل PM62

مچ بند نمايشگر ضربان قلب Beurer مدل PM62


گجت های سلامتی


سلامتي انسان با شاخص‌هاي مختلف و متعددي در ارتباط است و بودن اين شاخص‌ها در بازه‌ي استاندارد، تاثير مستقيمي بر کيفيت زندگي و سلامت فردي دارد. يکي از اين شاخص‌ها ميزان ضربان قلب افراد در نظر گرفته مي‌شود که خود تحت تاثير عواملي همچون سلامت عروق، غلظت خون، حجم خون و ميزان فعاليت و عواملي از اين دست است. بنا بر همه‌ي اين موارد، اندازه‌گيري و سنجش منظم ضربان قلب اهميت خاصي دارد چون اختلال در آن مي‌تواند نشان دهنده‌ي اتفاقاتي در بدن و تحت تاثير قرار گرفتن سلامتي فردي باشد. ضربان سنج PM 62 که توسط شرکت «بيورر» (Beurer) طراحي شده است، ضربان قلب را به‎‌صورت ECG (ثبت فعاليت قلب از طريق ارزيابي ولتاژ خروجي) اندازه مي‌گيرد. اين محصول مي‌تواند حداکثر ضربان قلب را به‌هنگام ورزش يا فعاليت‌هاي سريع و ميانگين ضربان قلب را در طي مدت زمان طولاني ثبت کند. همچنين ثبت ميزان کالري مصرفي از ديگر ويژگي‌هايPM 62 است که کمک زيادي به ارزيابي متابوليسم بدن افراد به ‌خصوص ورزشکاران مي‌کند. مقاومت تا عمق 30 متر استفاده از اين محصول را براي شناگران نيز مناسب ساخته است. اين محصول مي‌تواند ميزان چربي مصرف شده و سوخت وساز فعال (به هنگام انجام فعاليت بدني در طول روز) را اندازه ‌بگيرد. قابليت نمايش ساعت و تاريخ استفاده از اين مدل را آسان‌تر مي‌کند. يکي ديگر از قابليت‌هاي PM 62 امکان هشدار براي بيدار شدن است. با توجه به امکانات ذکر شده، PM 62 را مي‌توان براي مصارف روزمره و حرفه‌اي به کار برد.
پیشنهاد می‌شود مقاله‌ی مربوط به محصول را مطالعه کنید
مشخصات ظاهری
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
ویژگیها
روش ارسال سیگنال آنالوگ
سنجش کالری مصرفدارد
مقاوم در برابرآب
نوع اندازه گیری ECG
کرنومترندارد
فنی
سایر مشخصات- مقاومت در برابر آب تا عمق 30 متر - دارای قابلیت نمایش زمان در مناطق مختلف - امکان محاسبه‌ی میزان چربی مصرف شده - امکان محاسبه‌ی میزان سوخت و ساز فعال - دارای هشدار برای بیدار شدن
سنجش حداکثر ضربان قلبدارد
محاسبه میانگین ضرباندارد

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

هرکاربر بایستی حق آرامش و امنیت در انتخاب کالا را داشته باشد لذا گجیران با اعطای فرصت 7 روزه برگشت کالا، تجربه خریدی امن و آرام را به آنان می‌بخشد. در قسمت قوانین و ضوابط وب سایت شرایط بازگشت کالا در چند بند آمده است. لطفا آنها را با دقت مطالعه فرمایید.

شرایط ارسال رایگان

کالاهای با مبلغ بیش از 300 هزار تومان به تمام مناطق تهران به صورت رایگان ارسال میشوند.

  • تولیدکننده: Beurer
  • کد محصول: PM62
  • موجودی: در انبار
  • 600,000تومان

گزینه های در دسترس