چراغ رومیزی فیلپیس philips هیو Hue

New ناموجود چراغ رومیزی فیلپیس philips هیو Hue

روشنایی ساده منزل خود را به روشنایی سفید و رنگی با کیفیت تبدیل نمایید .  ۱۶ میلیون رنگ و ۵۰ هزار سایه روشن رنگ سفید را به اختیار خود تغییر دهید . موسیقی  تلویزیون و بازی های کامپیوتری خود را با روشنایی همگام سازید. کارهای دیگری که می توان با این لامپ رو میزی انجام داد و با استفاده از اپلیکیشن های واسطه مانند هیو دیسکو  ترکیب صدا و روشنایی را با هم داشته باشید.

با آمازون الکسا متصل شوید و روشنایی را با صدای خود کنترل کنید و لامپ هوشمند و کم مصرف ال ای دی روشنایی درخشان و زیبا به خانه شما می بخشد . با قابلیت کاهش و افزایش شدت روشنایی ، چشمک زدن و نبض زدن . روشنایی فیلیپس با تنوع بسیار مناسب برای منزل شما.

ورپردازی با سلیقه فیلیپسبه کمک روشنایی هوشمندفیلیپس دکوراسیون منزل  خود را به کمک نورغیرمستقیم فیپلیپس مدرن و با سلیقه بسازید


مشخصات ظاهری
جنس بدنهسنتتیک
فنی
باتریندارد
نوعلامپ کنار میز
نوع لامپLED

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

هرکاربر بایستی حق آرامش و امنیت در انتخاب کالا را داشته باشد لذا گجیران با اعطای فرصت 7 روزه برگشت کالا، تجربه خریدی امن و آرام را به آنان می‌بخشد. در قسمت قوانین و ضوابط وب سایت شرایط بازگشت کالا در چند بند آمده است. لطفا آنها را با دقت مطالعه فرمایید.

عدم موجودی

این محصول در انبار گجیران موجود نمیباشد. اگر علاقه دارید میتوانید توسط فرم های تعبیه شده پیش سفارش بگذارید و یا با مسئولین فروشگاه تماس بگیرید. متشکریم

شرایط ارسال رایگان

کالاهای با مبلغ بیش از 300 هزار تومان به تمام مناطق تهران به صورت رایگان ارسال میشوند.

  • تولیدکننده: Philips
  • کد محصول: 798082 Hue
  • موجودی: ناموجود
  • 0تومان

گزینه های در دسترس