هشداردهنده دود و منواکسیدکربن Nest

New هشداردهنده دود و منواکسیدکربن Nest

هشداردهنده دود و منواکسیدکربن Nest


گجت های خانگی > اتوماسیون خانگی


سنسور نست مجدا” از داخل به بیرون باز طراحی شده است . نست دارای یک سنسور دود با درجه صنعتی می باشد. می توان آنرا از تلفن همراه هوشمند ساکت کرد ، خودش را خودکار تست می کند ، و تا ده سال عمر می کند و همانند سنسور قبلی نست به شما می گوید که مشکل چیست و حتی به تلفن همراه هوشمند شما هشدار ارسال می کند و دیگر شما یک تلفن آنالوگ که برای شماره گرفتن باید آنرا بچرخانید با یک تلویزیون سیاه و سفید را بر نمی تابید. سیستم اعلان حریقی که فقط چشمک میزند ( و ما نمیدانیم اصلا کار می کند یا خیر ) چطور ؟ سیستم اعلان حریق شما نباید دود و منواکسید کربن را نیز حس کند ؟ و به تلفن همراه هوشمند شما در زمان اتفاق هشدار ارسال نماید ؟ اگر در شب مسیر را برای شما روشن سازد چطور ؟ سنسور نست این کار ها را برای شما انجام می دهد.

سنسور نست را با کانکشن وایفای متصل کرده تا در زمان وقوع هشدار و کاهش میزان شارژ باتری مطلع شوید و به شما می گوید چه و کجا. با صحبت کردن به شما هشدار منواکسید کربن را اعلام می کند و می گوید کجای کار مشکل دارد تا بتوانید به موقع تصمیم گیری کنید و سکوت اپلیکیشن . سنسور نست اولین سیستم اعلان هشدار است که فقط  می توانیدآنرا باید با تلفن همراه هوشمند خود ساکت کنید ، به راحتی سراغ سنسور نست رفته و با موبایل آنرا ساکت نمایید.

سنسور طیف مجرا . در شرایط اضطراری ثانیه ها اهمیت دارد. سنسور نست از دو طول موج نور برای بررسی دو نوع شعله آتش سریع سوز و کند سوز استفاده می کند و سرتان را بالا کنید. یک هشدار صوتی دوستانه دریافت می کنید تا بتوانید حتی نان تست در حال سوختن خود را نجات دهید و از سوختن تستر جلوگیری نمایید

پیشنهاد می شود مقاله ی مربوط به محصول را مطالعه کنید
باتری
مدت زمان دوام باتری۱۰ ساعت
فنی
باتریدارد
نوعبا سیم
نوع لامپلامپ رشته ای
ولتاژ۱٫۵ ولت

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

هرکاربر بایستی حق آرامش و امنیت در انتخاب کالا را داشته باشد لذا گجیران با اعطای فرصت 7 روزه برگشت کالا، تجربه خریدی امن و آرام را به آنان می‌بخشد. در قسمت قوانین و ضوابط وب سایت شرایط بازگشت کالا در چند بند آمده است. لطفا آنها را با دقت مطالعه فرمایید.

شرایط ارسال رایگان

کالاهای با مبلغ بیش از 300 هزار تومان به تمام مناطق تهران به صورت رایگان ارسال میشوند.

  • تولیدکننده: Nest
  • کد محصول: S3003LWES
  • موجودی: در انبار
  • 1,429,000تومان

گزینه های در دسترس