نظارت هوشمند تنفس و فعالیت روزانه کودک میمو

New ناموجود نظارت هوشمند تنفس و فعالیت روزانه کودک میمو

نظارت هوشمند تنفس و فعالیت روزانه کودک میمو


گجت های سلامتی > ردیابهای فعالیت


خواب بهتر برای همهآیا نوزاد شما راحت و خوب می خوابد؟آیا زیاد در خواب غلت می زند؟آیا از خواب بیدار می شود؟آیا در هنگام خواب گرمش می شود؟آیا زیر چشمی در مهد کودک مواظب کودک خود هستید تا از وضعیت کودک خود مطمئن شوید؟این چک کردن ها بسیار سخت است و ممکن است موجب بی خوابی شما گردد. با میمو ، شما می توانید در همه حال، چه  در تخت خواب ، در طبقه پایین ، هنگامی که سر میز شام هستید یا در دفتر کار خود، فعالیت های کودک خود را بررسی کنید . تنفس، وضعیت بدن، دمای پوست، و خواب یا بیدار بودن ، همه را می توانید توسط گوشی تلفن خود و در هر زمان بررسی کنید.میمو با استفاده از یک لباس که بر تن نوزاد خود می کنید و بدون اینکه سنسور با بدن نوزاد برخورد کند ، اطلاعات را در همان لحظه اتفاق می افتد توسط بلوتوث کم مصرف(یک شی لاک پشت مانند که بر روی لباس قرار دارد)دریافت میکند سپس میمو اطلاعات را پردازش کرده و به گوشی تلفن هوشمند شما ارسال می کند.سیستم میمو می تواند تغییرات در تنفس ،غلت زدن بیش از اندازه در خواب ، بیدار شدن و سطح کیفیت خواب نوزاد شما را تشخیص دهد و اطلاعات بهتر و دقیقی را به والدین ارائه دهد. شما اپلیکشن میمو را دانلود کنید و آن را به وای فای متصل کنید ، و آماده است برای اینکه شما نظارت و کنترل نوزاد خود را شروع کنید و میمو از یک قدرت بلوتوث کم مصرف کننده فوق العاده انرژی استفاده می کند که قدرت آن از مانیتور های صوتی استاندارد یا گوشی های تلفن هوشمند بسیار کمتر است. ایمنی کودک شما ، اولویت اصلی ما است.ما همچنین از پروتوکل های امنیتی پیشرو در صنعت ، برای ذخیره سازی داده های خانواده شما استفاده کرده ایم.

باتری
مدت زمان دوام باتری۱۲۰ ساعت
فنی
باتری 1 عدد باتری لیتیوم

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

هرکاربر بایستی حق آرامش و امنیت در انتخاب کالا را داشته باشد لذا گجیران با اعطای فرصت 7 روزه برگشت کالا، تجربه خریدی امن و آرام را به آنان می‌بخشد. در قسمت قوانین و ضوابط وب سایت شرایط بازگشت کالا در چند بند آمده است. لطفا آنها را با دقت مطالعه فرمایید.

عدم موجودی

این محصول در انبار گجیران موجود نمیباشد. اگر علاقه دارید میتوانید توسط فرم های تعبیه شده پیش سفارش بگذارید و یا با مسئولین فروشگاه تماس بگیرید. متشکریم

شرایط ارسال رایگان

کالاهای با مبلغ بیش از 300 هزار تومان به تمام مناطق تهران به صورت رایگان ارسال میشوند.

  • تولیدکننده: Mimo
  • کد محصول: Mimo
  • موجودی: ناموجود
  • 0تومان

گزینه های در دسترس