دستیار هوشمند google مدل Home Mini

ناموجود دستیار هوشمند google مدل Home Mini

دستیار هوشمند google مدل Home Mini


گجت های خانگی > اتوماسیون خانگی


Google Home Mini دستیار هوشمند از شرکت گوگل است که همراه با ارائه گوشی موبایل Pixel2 معرفی شد. این محصول ابعاد بسیار کوچک و قیمت کمی نسبت به سایر محصولات شرکت گوگل دارد. شرکت گوگل بیشتر از آن‌که بخواهد Google Home Min را به امکانات یک وسیله صوتی نزدیک کند، قصد طراحی محصولی فیزیکی برای ارتباط با دستیار هوشمند خود (Google Assistant) را داشته است. گوگل هوم مینی با YouTube Music، Spotify و Google Music به خوبی سازگار است. شرکت گوگل Home Mini را به فناوری WiFi برای اتصال به اینترنت تجهیز کرده تا برای دریافت اطلاعات موسیقی و فرمان‌های صوتی کاربرد داشته باشد. علاوه‌بر WiFi شرکت گوگل این محصول را به فناوری بلوتوث تجهیز کرده است تا از Home Mini بتواند به خوبی بهره مند گردد. Google Home Mini از پترن‌های لمسی پشتیبانی می‌کند. این پترن‌ها برای کم/زیاد کردن صدا، ارسال فرمان صوتی و توقف یا پخش موسیقی کاربرد دارند. Google Home Mini انرژی مورد نیاز خود را ازطریق برق شهری تامین می‌کند و شرکت گوگل آن‌ را به باتری تجهیز نکرده است. به یاری طراحی دایره‌ای این محصول صداها به صورت 360 درجه در محیط پخش می‌شوند.

پیشنهاد می شود مقاله ی مربوط به مصول را مطالعه کنید


بررسی Google home mini

فنی
تعداد اسپیکر1 عدد
قابلیت پخش موسیقیدارد
قابلیت کنترل صدا و موزیکدارد
میکروفوندارد
نوع اتصالبصورت بی سیم و با سیم و از طریق بلوتوث i

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

هرکاربر بایستی حق آرامش و امنیت در انتخاب کالا را داشته باشد لذا گجیران با اعطای فرصت 7 روزه برگشت کالا، تجربه خریدی امن و آرام را به آنان می‌بخشد. در قسمت قوانین و ضوابط وب سایت شرایط بازگشت کالا در چند بند آمده است. لطفا آنها را با دقت مطالعه فرمایید.

عدم موجودی

این محصول در انبار گجیران موجود نمیباشد. اگر علاقه دارید میتوانید توسط فرم های تعبیه شده پیش سفارش بگذارید و یا با مسئولین فروشگاه تماس بگیرید. متشکریم

شرایط ارسال رایگان

کالاهای با مبلغ بیش از 300 هزار تومان به تمام مناطق تهران به صورت رایگان ارسال میشوند.

  • تولیدکننده: Google
  • کد محصول: Home mini
  • موجودی: ناموجود
  • 0تومان

گزینه های در دسترس